ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 12.04


У Кременчуці виготовили тисячний вагон для перевезення міндобрив

З потоку складально-зварювального корпусу ПАТ "КВБЗ" зійшов тисячний вагон для перевезення мінеральних добрив моделі 19-7017-05.

Про це повідомила прес-служба КВБЗ.

У щойно складеного велетня внутрішню поверхню вагону зроблять ідеальною та поґрунтують спеціальними ґрунтовками – для захисту від агресивних вантажів. У кожному з таких вагонів праця багатьох робітників, технологів, керівників ССК. Серед них робітники виробничих дільниць, де майстрами Сергій Шеремет, Ігор Щипець.

Після складально-зварювального вагони подають на зовнішнє очищення до корпусу пасажирського вагонобудування. Там є спеціальні очисні камери. Ну а далі – для фарбування на малярну дільницю корпусу вантажного вагонобудування. А затим на трафаретну, де його прикрашають відповідними написами.

Minvoz 1000 2

 

Minvoz 1000 3

 

Тож безпосереднє відношення до події мають багато людей. Зокрема, начальник бюро бункерних та спеціалізованих вагонів проєктно-конструкторського управління Катерина Можейко та її колеги. А також працівники управління закупок і маркетингу, управління виробництвом, інших служб, цехів, корпусів та відділів. 

Олександр Ніссов, який зараз виконує обов’язки начальника складально-зварювального корпусу, розповів, що з дня створення і постановки на виробництво вагонів для перевезення мінеральних добрив нового покоління їх виготовляють тільки тут.

Складання мінвозів триває на 8-му прольоті. Проте Олександр Ніссов підкреслив, що у виробництві цих непростих за технологією виготовлення вагонів, задіяні практично всі прольоти та дільниці корпусу.

На заготівельній дільниці роблять до 80 відсотків номенклатури деталей цього виробу. Працюють над виконанням замовлення у три зміни.

Minvoz 1000 4


Мінвози нового покоління – це вагони-хопери краплевидної форми, з заокругленими боковими стінками. Ноу-хау від Крюківського вагонобудівного. Торік ми писали про історію створення такого самого краплевидного вагона для перевезення зерна. Мінвоз – його молодший брат.

 

Їх виробництво розпочалося у 2005 році. За інформацією управління виробництвом, тоді було виготовлено 400 вагонів моделі 19-7017 та 200 – моделі 19-7017-01. У 2006 році відповідно 151 та 253.

Попит на ринку диктує свої правила. Тож до виробництва мінвозів у складально-зварювальному повернулися у 2009 році, замовнику відправлено 157 вагонів для мінеральних добрив.

У 2019-2020 роках настав новий етап виробництва цих вагонів, цього разу замовник обрав ще новішу модель 19-7017-05. У модельному ряду вантажних вагонів КВБЗ є моделі на будь-який смак та потребу покупця.

вагони, економіка, КВБЗ, виробництво

За темою:

  • В області хочуть збудувати новий завод із виробництва крупи
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.