ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 28.09


У Кременчуці вручили "Бібліо-Оскар-2023"

У Кременчуці презентували новий проєкт – тепер за допомогою QR-кодів на фасадах бібліотек можна буде дізнатися про історію бібліотечної справи міста.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Кременчуці вручили «Бібліо-Оскар-2023», відзначивши кращих працівниць і працівників бібліотечної сфери.

Бібліотечний рік рахується від вересня до вересня, тож наприкінці цього місяця прийнято підбивати підсумки і обирати тих співробітників, які відзначилися у своїй роботі.

Директорка Кременчуцької міської публічної бібліотеки Тетяна Майдак каже, що у 2023 році вручають вже шостий «Бібліо-Оскар».

Він проходить так, як і звичайний «Оскар»: у кожній номінації обирають по три претенденти, серед яких визначають переможця. Цьогоріч було чотири номінації.

Члени журі, серед яких директорка міської публічної бібліотеки, два її заступники, методист і представник профспілки, протягом року спостерігали, як працюють співробітники, і обрали переможців у 4 номінаціях:

  • «Кращий керівник структурного підрозділу» – Валентина Згонник, завідувачка відділом обслуговування дорослих;
  • «Спеціальна відзнака директора» – Олексій Махно, інженер з комп’ютерних технологій;
  • «Інноваційний підхід» – Вікторія Яблуновська, провідний бібліотекар філії №5;
  • «Кращий структурний підрозділ-2023» – філія №2 (завідувачка – Любов Карпова).

Імена переможців до останнього тримали у секреті, навіть Олексій Махно, який був ведучим на заході, неабияк здивувався, коли почув своє ім’я.

Переможцям вручили сертифікати, з якими вони можуть безкоштовно отримати квитки на культурну подію у місті

Крім того, презентували проєкт «Бібліотечний Кременчук» – у його рамках на фасадах усіх бібліотек міста з’являться QR-коди. Навівши на них свій смартфон, можна буде дізнатися про історію бібліотечної справи у Кременчуці загалом і кожної конкретної філії зокрема.

Тетяна Майдак розповіла: ідея створити такі QR-коди виникла у неї, а втілила її в життя методистка Оксана Салікова, пише Тelegraf .

 

бібліотека, книги, нагороди

За темою:

  • Полтавці проведуть благодійну книжкову барахолку
  • У Полтаві презентували першу онлайн-радіостанцію аудіокниг SLÚHAVKA
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.