ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 30.01


У Кременчуці зафіксували перевищення діоксиду азоту

У Кременчуці на двох вулицях - Молодіжній та на Богаєвського - зафіксували перевищення по діоксиду азоту.

За інформацією керівника відділу екологічної безпеки виконкому міському ради Олексія Федюна, у Кременчуці налічується три суб’єкти моніторингу атмосферного повітря, два з яких державної форми власності, і одне – муніципальної.

Олексій Федюн наголосив, що можливостей проводити моніторинг атмосферного повітря в умовах низьких температурних показників не має лише центр досліджень Кременчуцького МВПЛД ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України".

Інші ж, а це гідрометереологічна служба та пересувна екологічна лабораторія, технічно пристосовані для проведення аналізу атмосферного повітря в різні сезони року.

Головний еколог міста зазначив, що на минулому тижні 25 січня стаціонарними постами, що розташовані в районі вул. Молодіжної та вул. Лікаря Богаєвського, було зафіксовано деяке перевищення максимально разових ГДК (гранично допустимих концентрацій) по діоксиду азоту.

Як пояснює фахівець, у цей день були такі погодні умови, що не сприяли розсіюванню забруднюючої речовини в повітрі, внаслідок чого остання сконцентрувалася в його приземному шарі.

перевищення, діоксид азотуЮ екологія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.