ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 15.02


У Кременчуці засудили викрадача телефонних кабелів

У Крюківському районному суді Кременчука засудили чоловіка, який обкрадав "Укртелеком" протягом кількох місяців. Обвинувачений викрав більше кілометру розподільчого кабелю телефонного зв’язку.

Крюківський районний суд розглянув справу щодо раніше судимого кременчужанина, якого вкотре притягли до кримінальної відповідальності за вчинення девяти крадіжок майна ПАТ "Укртелеком".

Як вказано в Єдиному реєстрі судових рішень , перший епізод зафіксовано 17-18 липня минулого року на вул. Академіка Герасимовича, 91, де обвинувачений зрізав ножицями 76 метрів розподільчого кабелю. Сума збитку для ПАТ "Укртелеком" склала 1594 гривень — 15 абонентів залишилось без телефонного зв’язку.

Другий епізод стався вже 13-14 вересня на провулку Літературному, де вирізано ножицями кабельної лінії 120 метрів вартістю 5034 грн - 18 абонентів залишилось без телефонного зв’язку.

Наступні сім крадіжок обвинувачений скоїв у період з 14 вересня по 6 жовтня —  викрав загалом 834 метри кабелю та одну оглядову кришку люка телефонної каналізації з полімерпіщаної суміші. Сума збитку за сімома фактами для ПАТ "Укртелеком" склала 38 тисячі 129 гривень.

Під час засідання суду обвинувачений повністю визнав свою провину.

Суддя Олександр Маханьков визнав обвинуваченого винним за ч.2 ст. 185 (крадіжка вчинена повторно) та ст. 360 (умисне пошкодження ліній зв’язку) Кримінального кодексу України та призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі.

А на підставі ч. 4 ст. 70 (призначення покарання за сукупністю злочинів) Кримінального кодексу України до вироку приєднали покарання Крюківського районного суду від 19 жовтня 2017 року та остаточно визначили покарання у виді 4 років та 3 місяців позбавлення волі. Також призначили задовольнити цивільний позов, "Укртелекому" щодо відшкодування матеріального збитку.

крадіжка, Укртелеком, кабель, Кременчук

За темою:

  • У Полтаві знову обікрали квартиру футболіста "Ворскли"
  • У Кобеляках пограбували відділення "Нової пошти"
  • Стало відомо, яка марка авто найпопулярніша серед полтавських злодіїв
  • Топ-5 за тиждень :