ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 04.01


У Кременчуці вже знизили вартість опалення та гарячої води

У Кременчуці вже знизили вартість послуг комунального підприємства "Теплооенерго", і на черзі - ПАТ "Полтаваобленерго". Раніше Полтавська ОДА ініціювала зниження тарифів на теплоенергію на території всієї області.

Так, сьогодні, 4 січня, під час засідання виконкому мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що у зв’язку зі зміною ціни природного газу перерахунок за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 року здійснять для споживачів цих послуг автоматично у січні 2020 року та відобразяться у виставленому рахунку за січень.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський дав доручення знизити тарифи на тепло. А Кабінет Міністрів прийняв постанову, що дозволяє перерахувати тариф за тепло та гарячу воду.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України про «Якийсь питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв'язку зі зміною ціни природного газу», голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов повідомив, що рішення про зменшення тарифів вступить в силу після того, як будуть прийняті відповідні рішення на рівні обласної ради та виконкомів міст обласного підпорядкування.

 

 

комуналка, тариф, зниження

За темою:

  • Полтавщина потрапила до антирейтингу платників комунальних послуг
  • Полтавцям знизять тарифи на тепло
  • "Полтавагаз" надсилатиме дві платіжки за газ замість однієї
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.