ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 26.07


У Кременчуці зупинили п'яного водія без прав

Чоловік вже вдруге сідає за кермо у стані алкогольного сп'яніння. Тепер йому загрожує штраф у 20 400 гривень.

Сьогодні, 26 липня, у Кременчуці патрульні зупинили автомобіль "ВАЗ 2103", водій якого перебував у стані алкогольного сп`яніння та не мав права керування транспортним засобом, повідомляє патрульна поліція Кременчука.

Водія зупинили через порушення  Правил дорожнього руху.

Поліціянти відчули запах алкоголю та провели перевірку водія на стан сп`яніння приладом "Drager", за результатами якої встановили, що рівень алкоголю в його крові становить 1,49 проміле. 
Виявилось, що чоловіка зупиняють нетверезим за кермом вже вдруге.

На водія склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 126 (Керування автомобілем особою, яка не має права керування) та ч. 2 ст. 130 (Повторне протягом року керування у стані сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йому загрожує 20 400 гривень штрафу.

поліція, кременчук, нетверезий водій

За темою:

  • Конфлікт: полтавець пошкодив бодікамеру та вдарив поліцейського
  • На Глобинщині жінка зарізала чоловіка
  • У Ромоданівській громаді в ДТП загинув водій скутера
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.