ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 15.02


У кременчуцькій гімназії - масове отруєння дітей

Двох школярів гімназії № 6, що знаходиться на Раківці Кременчука, госпіталізували з діагнозом "харчове отруєння", ще 40 дітей не прийшли до школи. Аби з'ясувати джерело інфекції, фахівці беруть аналізи у їдальні.

  У кременчуцькій підозрюють масове отруєння дітей, повідомляє  Кременчуцька газета.   15 лютого до школи не прийшли 40 дітей, двох госпіталізували. За словами епідеміологів, в санслужбі вже є два екстрених повідомлення: одній дитині попередньо поставлений діагноз "харчова токсикоінфекція", а другій – "гастроенрероколіт". Ще у 18 учнів, які викликали лікарів додому, схожі симптоми.

У міському відділі охорони здоров'я зазначили, що нині ознайомлюються з ситуацією для подальшого реагування. У контролюючі служби вже відправлено повідомлення про подію в навчальному закладі. Батьки ж вважають, що причина інфекція не у шкільній їжі, а у воді.

Аби розібратись у ситуації, фахівці перевіряють відвідуваність дітей в інших школах Крюкова. Якщо симптоми отруєння будуть і у школярів з інших навчальних закладів,це означатиме, що причина не в шкільному харчуванні.

Медики розглядають як варіант —  ротовірусну інфекцію.

 

отруєння, діти

За темою:

  • Дворічна дівчинка отруїлася нітрогліцерином
  • У Кременчуці дитина напилася фарби для принтера і потрапила до реанімації 
  • Під Полтавою жінка отруїлася чадним газом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.