ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 24.10


У кременчуцькій лікарні з’явилося обладнання для кріопроцедур

Благодійну допомогу у вигляді обладнання для проведення кріопроцедур передали Лікарні відновного лікування - водолікарні Кременчука.

Раніше таке обладання лікувальним закладом орендувалося, тепер водолікарня матиме власну кріокамеру, яку використовуватимуть для лікування та реабілтації учаасників АТО та бойових дій ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та інших пацієнтів, які матимуть відповідні показання.

Як зазначають фахівці, в умовах патології кріотерапія має антидепресивну, протитривожну, знеболюючу, протизапальну, проти набрякову, судиннорозширюючу, імуностимулюючу дію.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що лікарня відновного лікування – єдиний такий лікувальний заклад на теренах Полтавщини, де надається саме такий спектр фізіотерапевтичних та бальнеологічних послуг.

Навесні цього року після капітального ремонту, проведеного за рахунок коштів міського бюджету, у відділенні бальнеології було відкрито кабінет гідропатії, який оснащено сучасним обладнанням.

Покращувати матеріально-технічну базу водолікарні планують і надалі, враховуючи важливість лікувального закладу для відновлення та реабілітації чорнобильців та учасників бойових дій.

водолікарня, кріотерапія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.