ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 31.01


У Кременчуцькому районі зафіксували черговий спалах АЧС

Щоб убезпечити кременчужан від зараженого м'яса свинини, сьогодні, 31 січня, пройшла екстрена нарада за участю профільних служб щодо спалаху африканської чуми свиней у селі Недогарки під Кременчуком.

 За інформацією керівника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ігоря Чудакова, 31 січня "Полтавська регіональна лабораторія ветеринарної медицини", шляхом проведення експертного дослідження, підтвердила факт африканської чуми свиней у фермерському господарстві села Недогарки Кременчуцького району.

На сьогоднішній день підтверджено падіння п'яти свиней і трьох поросят.

На сьогодні під трьохкілометрову карантинну зону підпадає 1800 голів свиней.

Ігор Чудаков підкреслив, що Кременчук не входить в зону ураження.

Чиновники обговорили профілактичні заходи, щоб не допустити завезення м’яса з зони ураження в місця продажу м’ясної продукції.

Зокрема, керівнику управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмилі Жорняк і керівнику управління контролю за станом благоустрою Володимиру Окуню доручили особливу увагу звернути на місця стихійної торгівлі, де можливий несанкціонований продаж м’ясної продукції, посиливши за ними контроль.

До кременчужан звернулися окремо, з проханням дбати про себе та здоров’я своїх близьких — не купувати м’ясо та м’ясні вироби, що не пройшли відповідні лабораторні дослідження, повідомили в міськраді Кременчука.

АЧС, спалах, Держпродспоживслужба, Недогарки, Кременчук

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.