ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 09.01


У Крюкові в січні мають виготовити 180 вантажних вагонів

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) має намір випустити у січні 2022 року 180 вантажних вагонів. Запланований результат у 7,8 разів вищий у порівнянні з січнем 2021 року.

Крюківський вагонобудівний завод у січні виготовить 180 вантажних вагонів. Такі плани озвучив Максим Крамаренко, голова правління КВБЗ, інформує Голос українською з посиланням на GMK center.

"Ми поетапно нарощуємо випуск вантажних вагонів, зокрема у січні маємо намір випустити та реалізувати не менше 180 одиниць", – зазначив Максим Крамаренко.

При цьому голова правління КВБЗ заявив, що 2022 рік буде непростим у виробництві пасажирських та вантажних вагонів. Це пов’язано зі значним зростанням цін на енергоносії, а отже, і на комплектуючі для вагонів. Крім того, КВБЗ має намір брати участь у тендері на постачання "Укрзалізниці" 30 плацкартних вагонів.

"Наполягаю на тому, щоб усі причетні до цього служби підприємства активно включилися у роботу щодо участі у тендері. Необхідно оперативно уточнити технічні вимоги та підготувати документи", – прокоментував голова правління КВБЗ.

Також підприємство зобов’язане виготовити ще 80 вагонів для "Укрзалізниці" за договором на постачання 100 одиниць та поставити залізничний оператор п’ятий та шостий дизель-поїзди ДПКр-3.

КВБЗ, бізнес, вагони, транспорт, Укрзалізниця

За темою:

  • Ресторатори просять владу скоротити комендантську годину. ВІДЕО
  • "Прометей" придбав три елеватори на Полтавщині
  • "Кернел" Веревського продає частину активів "свому" інвестору
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.