ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 22.03


У квітні на водіїв чекають нові білети з ПДР

Чотири місяці тому Головний сервісний центр МВС запустив "Банк екзаменаційних питань з ПДР". Викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі надають свої пропозиції до екзаменаційних питань із підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів.

За цей час надійшла 91 ініціатива. Врахувавши отримані пропозиції та зміни в законодавстві, ГСЦ МВС актуалізував екзаменаційні білети для складання іспиту з теоретичної підготовки та перепідготовки водіїв.

Із 6 квітня майбутні водії вже складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за новими екзаменаційними білетами. Усі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху, що розміщений на сайті ГСЦ. Це дієва підтримка для кожного, хто бажає підготуватися до складання теоретичного іспиту.

Оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії. Це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля. Усі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі – усунуті.

Сервісні центри МВС й надалі продовжують збирати пропозиції до питань за такими напрямками:
• правила дорожнього руху;
• будова та експлуатація транспортних засобів;
• основи безпечного водіння;
• основи права в області дорожнього руху;
• надання першої медичної допомоги.

Для підготовки до складання практичного іспиту на сайті, можна ознайомитися з маршрутами для перевірки навичок керування транспортними засобами. Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером контакт-центру: (044) 290–19–88, або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.
 


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.