ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 02.01


У лікарні на Полтавщині придбали обладнання за понад мільйон гривень

У лікарні на Полтавщині придбали обладнання для ендоскопії за понад мільйон гривень.

У Кременчуцькій першій міській лікарні імені Богаєвського з’явилася нова система ендоскопічної візуалізації. Систему становлять гастроскоп та ендоскопічний електрокоагулятор.

Про це 2 січня повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Цей апарат може виявляти на ранніх стадіях онкологічні захворювання, кровотечі, виразки шлунку. За допомогою фото- чи відеофіксації можна порівняти минулі і теперішні зразки діагностики. Отримані знімки пацієнти можуть надсилати спеціалістам для онлайн-консультації.

На гастроскоп з аксесуарами витратили 1 млн 373 тис. грн, а на медичний ендоскопічний електрокоагулятор – 423 800 грн. Медичні послуги ендоскопічного кабінету надають по направленню лікаря.

Крім того, незабаром у Полтавській обласній лікарні імені Скліфосовського запрацює унікальна реабілітаційна система «Walkbot» із Південної Кореї.

Така апаратура є тільки у Рівному, Львові і тепер – у Полтаві. Новий апарат повертатиме до повноцінного життя після травм військових, пацієнтів після інсультів, парезів, людей із захворюваннями нервової та опорно-рухової систем.

медицина, хірургія, обладнання

За темою:

  • Минулого тижня від ковіду на Полтавщині померло четверо хворих
  • Полтавщина лідирує за кількістю хворих на COVID-19
  • У 39 громадах Полтавщини аптеки працюють із "Доступними ліками"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.