ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 03.08


У лісах Полтавщини цьогоріч виникло 11 лісових пожеж

З початку року у лісах області виникло 11 лісових пожеж. Зокрема, у філії "Полтавське лісове господарство" у 2023-му сталося сім загорань у лісах, а до адміністративної відповідальності притягли шестеро людей.

Про це Суспільному розповів головний лісничий філії Олександр Глушко.

На тракторі зі спеціальним обладнанням у лісі поблизу Полтави лісівники поновлюють мінералізовані смуги. Роблять це для того, аби запобігти поширенню загорань у лісах. Про це Суспільному розповів головний лісничий філії "Полтавське лісове господарство" Олександр Глушко.

"На сьогодні створено 360 кілометрів мінералізованих смуг, протяжністю п’ять тисяч кілометрів. Це в межах нашої філії. А наша філія – її загальна площа 90 тисяч гектарів", - каже головний лісничий філії "Полтавське лісове господарство" Олександр Глушко,

Загалом від початку року в лісах області сталося 11 пожеж.

У лісах Полтавщини від початку року сталося 11 пожеж

Лісівники повторно заливають водою мінералізовану смугу. Суспільне Полтава

"Це останній у нас випадок лісової пожежі. Площа лісової пожежі 0,01 гектара. Ми її повторно залили водою, тому що хвоя має дуже багато живиці і дуже важко її локалізувати. Її локалізували, погасили, її вітер роздув. Приїхали оглянути повторно, пожежа починає диміти, знову тліти. Постійно після виникнення пожежі ми проводимо нагляд", - розповідає інженерка із захисту лісу філії "Полтавське лісове господарство" Наталія Руденко.

Нині в області триває пожежонебезпечний період. Це тому, що сприятливі погодні умови, каже Олександр Глушко. А найчастіше причиною виникнення пожеж у лісах стають люди.

лісова пожежа

За темою:

  • Наслідки удару по Кременчуцькому НПЗ ліквідовували за допомогою пожежного робота
  • У Кременчуцькому районі триває пожежа торфовищ
  • У Полтавському районі горів будинок: з’ясовується причина пожежі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.