ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:58 01.09


У Лізі Європи ворскляни прийматимуть суперників у Полтаві

УЄФА затвердила полтавський стадіон у якості домашньої арени "Ворскли" під час проведення матчів Ліги Європи з футболу 2018/19. Офіційний лист про це має надійти до офісу полтавського клубу днями.

На організаційних зустрічах під час жеребкування групового етапу Ліги Європи стала відома важлива новина – стадіон "Ворскла" підтверджений у якості домашнього для полтавської команди. Звісно для того, щоб отримати таку бажану 4-ту категорію доведеться ще виконати чимало робіт по вдосконаленню арени, але у "Ворсклі" впевнені, що все встигнуть, інформує прес-служба біло-зелених. Офіційний лист із УЄФА в клубі очікують уже днями. А тим часом офіційний сайт європейського футбольного союзу вже оприлюднив інформацію про те, що ворскляни домашні матчі гратимуть саме в Полтаві, на арені імені Бутовського.

Календар матчів групи Е Ліги Європи:

1 тур. 20 вересня. «Арсенал» — «Ворскла» (22:00)
2 тур. 4 жовтня. «Ворскла» — «Спортінг» (20:00)
3 тур. 25 жовтня. «Карабах» — «Ворскла» (20:00)
4 тур. 8 листопада. «Ворскла» — «Карабах» (22:00)
5 тур. 29 листопада. «Ворскла» — «Арсенал» (20:00)
6 тур. 13 грудня. «Спортінг» — «Ворскла» (22:00)

Реакція Василя Сачка на жеребкування:

 — До підсумків жеребкування ставлюся позитивно. Я поясню: по-перше, це свято для Полтави, для всіх жителів міста. Зі спортивної точки зору нам буде дуже непросто. Ми це розуміємо. Я вірю в те, що люди прийдуть подивитися на той же "Арсенал", але мені би хотілося, аби ходили саме на нас. Якщо питання про можливість приймати ці ігри в Полтаві вже вирішиться на всі сто відсотків, то це буде справжнє свято для всіх. Що стосується нашої команди, про яку зараз багато будуть говорити, ми будемо робити все, що в наших силах. Зараз із жеребкування повернуться наші керівники. Ми сядемо, проговоримо певні моменти, і будемо працювати далі. Я задоволений, що саме "Арсенал" опинився у нашій групі. Так, ми безумовно будемо стикатися із далекими перельотами, і це непросто, я знаю по собі, коли ще був футболістом. І до Лісабона літав, коли ми з "Бенфікою" грали. Фаворитом нашої групи вважаю лондонський клуб. 

спорт, футбол, ФК Ворскла, Ліга Європи, жеребкування, календар

За темою:

  • Відбувся черговий тур чемпіонату Полтавщини з футболу-2021
  • Послесловие: главные новости после чемпионата мира по хоккею
  • Защитный шлем для роликов: особенности выбора
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.