ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 03.06


У Лубенській громаді сталася смертельна ДТП

Внаслідок аварії на трасі Київ – Харків загинув велосипедист. Дорожньо-транспортна пригода сталася 3 червня близько 12:00 в районі села Войниха Лубенської громади, повідомила пресслужба Нацполіції Полтавщини.


За попередньою інформацією слідства, автомобіль Opel Zafira, під керуванням водія 1989 року народження, зіткнувся з велосипедом, яким керував 69-річний чоловік. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці події.

Слідчий підрозділ поліції вирішує питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого» Кримінального кодексу України.
На місці події працюють слідчі, які зʼясовують обставини та причини ДТП.

 

 

дтп, смерть

За темою:

  • Четверо травмованих: біля Лубен зіткнулися ВАЗ та мікроавтобус
  • На трасі Київ—Харків на Полтавщині сталась трагічна ДТП
  • У Полтаві фура знесла зупинку громадського транспорту
  • Топ-5 за тиждень :