ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:53 03.01


У Лубнах відкрився відремонтований спортзал

У молодіжній громадській організації "Євроклуб-Лубни" завершилися роботи з капітального ремонту борцівського залу, які розпочалися у липні минулого року і тривали до новорічних світ.

До Лубен на урочисте відкриття залу прибули поважні гості з Полтави і були присутні всі члени МГО "Євроклуб-Лубни". 

Нині секції клубу відвідують близько ста юнаків і дівчат, які займаються боксом, змішаними єдиноборствами, міні-футболом і греко-римською боротьбою. Дітей тренують наставники Вадим Лютий, Євген Жадан, Сергій Пержинський і Роман Смірнов.

На відкритті свята спортивної новоселі присутніх вітали міський голова Лубен Олександр Грицаєнко, голова комісії з питань спорту, молоді і туризму обласної ради Олександр Алексюк, депутати обласної ради, які привітали юних спортсменів із новорічними святами і з чудовим відновленим борцівським залом — і вручили подарунки. У місті відкрився ще один спортивний об’єкт за досить короткий термін – це результат спільної роботи місцевої та обласної влади, а також головних будівельників – МП "Авторембуд", яке очолює Сергій Хорошковатий.

На капітальний ремонт залу були виділені кошти з обласного і місцевого бюджетів – всього 640 тисяч грн.

Родзинкою спортивного свята була поява трьохмісячного цуценяти Лорда (німецька вівчарка), талісмана "Євроклубу-Лубни", який отримав від організаторів свої новорічні подарунки: новий ошийник, гумову кістку для жування, м’ячик, поводок. Цей пес – символ Нового, 2018 року. Собака відвідує кожне тренування юних спортсменів клубу.  

спортзал, Лубни, реконструкція, діти

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.