ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 21.03


У магазини і аптеки Полтави пускають лише кілька відвідувачів

Відсьогодні, з 21 березня, у продовольчі магазини Полтави та аптеки пускають обмежену кількість відвідувачів.  

Усім відвідувачам рекомендовано вдягати респіраторні або медичні маски

 

На позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийнято рішення стосовно роботи діючих продовольчих магазинів, аптек та інших закладів на період карантину. 

Резолютивна частина цього документу містить півтора десятка пунктів із рекомендаціями та вимогами, які вводяться в дію сьогодні, 21 березня. Найістотніша серед них стосується необхідності забезпечити одночасне перебування в таких торговельних закладах обмеженої кількості відвідувачів (із розрахунку одна особа на чотири квадратних метри площі). Обов’язковою  стає також дезінфекція рук потенційних покупців перед входом у той чи інший заклад. 
При цьому безпечна відстань між ними у торговельних залах повинна становити два метри. Такої само відстані, згідно зі згаданим рішенням, мусять дотримуватися й ті, хто чекатиме своєї черги, щоб зайти у приміщення магазину чи аптеки, надворі, біля входу до них. 
Водночас усім відвідувачам рекомендовано вдягати респіраторні або медичні маски.

А працівники цих  закладів зобов’язані виконувати свої службові обов’язки у медичних масках і гумових рукавичках та суворо дотримуватися правил особистої гігієни.


Василь НЕЇЖМАК, Голос України.

 

 

коронавірус, карантин, обмеження, магазини

За темою:

  • У Новогалещинській громаді виявили африканську чуму свиней
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.