ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 30.11


У Миргороді безкоштовно оздоровлюють учасників бойових дій

Миргородська міська рада затвердила профільну Комплексну програму на 2022-2024 роки, а місцеві депутати затвердили ще один напрямок підтримки захисників та захисниць України у рамках програми – забезпечення їх санаторно-курортним оздоровленням.

 

На реалізацію даного напрямку заплановано спрямувати кошти у розмірі 10 мільйонів гривень, повідомили у Миргородській районній раді.

Крім того, між ПрАТ "Миргородкурорт" та Офісом Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством соціальної політики України існує домовленість про відкриття на базі ПрАТ "Миргородкурорт" Центру по реабілітації військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх сімей, які постраждали внаслідок військової агресії рф проти України.

Громади Миргородського району можуть взяти собі за приклад кейс Миргородської громади та розглянути можливість розробки та прийняття таких профільних програм на місцях при формуванні бюджету на 2023 рік. Адже соціальний захист та підтримка наших захисників як ніколи важлива.

оздоровлення, війна, підтримка, курорт, соцзахист, влада, Миргород

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.