ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 29.07


У Миргороді будують модульне укриття на 150 школярів

Модульне укриття, яке складається із восьми бетонних блоків, будують у місті Миргород на Полтавщині. Розташовується воно не території одного із навчальних закладів.

 

Завершити будівництво укриття планують у серпні цього року.

Укриття обладнають двома вбиральнями, встановлять у ньому пічки-буржуйки, проведуть світло, забезпечать питною та технічною водою.

Завдяки цьому навіть в умовах повітряних тривог місцеві діти зможуть продовжувати навчання у режимі офлайн, повідомляють у Полтавській обласній військовій адміністрації.

 

У Миргороді на Полтавщині будують модульне укриття на 150 школярів, фото-2

Учора хід робіт на об’єкті перевірили заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін, начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич та голова Миргородської громади Сергій Соломаха.

Варто зауважити, що роботи проводять на умовах спів фінансування: половину вартості сплачує місцевий бюджет, половину- обласний. Із бюджету Миргородської громади на будівництво виділили більше 4 мільйонів гривень. У області загалом на реконструкцію існуючих сховищ та будівництво нових укриттів у закладах освіти передбачили суму у 98 мільйонів гривень.

Сергій Соломаха зауважив,що будівництво модульного укриття дозволить більшій кількості учнів відвідувати навчання у форматі офлайн.

модульне укриття, Миргород

За темою:

  • Учнів Полтавщини, які виїхали за кордон, хочуть перевести в окремі школи
  • Полтавський ліцей увійшов до 100 найкращих шкіл країни
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.