ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 08.07


У Миргороді на ямковий ремонт доріг виділили десять мільйонів гривень

Цьогоріч на поточні ремонти доріг Миргородської громади з бюджету виділили 10 мільйонів гривень.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

За словами першого заступника міського голови Олександра Острянина, нині, в період воєнного стану, вирішили зупинилися на варіанті поточного ремонту вибоїн.

Також планують завершити розпочатий проєкт на вулиці Данила Апостола. Там зроблено тротуар, частково бордюри, а ще треба замінити теплотрасу і в цьому році закінчити вулицю Данила Апостола повністю.

У червні підрядна організація ПрАТ “Миргородський агрошляхбуд” виконала поточний ремонт міських доріг на вулицях Гоголя, Спартаківська, Багачанська, Миргородських дивізій, Незалежності, Старосвітська, Хорольська, Шляхова, Гурамішвілі, Озерна, Тичини, Українська, Харківка, авто шляхопровід.

“Роботи виконувалися асфальтобетонною сумішшю та струменевим методом ліквідації вибоїн. Нині увага приділена дорогам сільської місцевості”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначив Олександр Острянин, з Державного дорожнього фонду України очікується надходження коштів для обслуговування доріг, що знаходяться на балансі в Агенції автомобільних доріг Полтавської області. Гроші виділяються на умовах співфінансування 50 на 50. Миргородська громада свої зобов’язання виконала — з бюджету вже виділено 7 мільйонів гривень.

Дані кошти будуть спрямовані на ремонт 7 доріг загального користування місцевого значення, а саме: Миргород-Дібрівка-Клюшниківка; Миргород-Хорол; Гадяч-Миргород-Бакумівка-Зубівка; Гадяч-Миргород-Бакумівка-Зубівка-Хомутець; Миргород-Малі Срочинці-Хомутець-Любівщина-Ярмаки-Петрівці; /Р-42/-Кибинці.

Дорожня організація уклала відповідні договори та отримала завдання від Агентства місцевих доріг у Полтавській області на виконання ремонту вищезазначених доріг. На сьогодні підрядна організація розпочала роботи з ремонту дороги О1715207 Миргород-Дібрівка-Клюшниківка.

дороги, ремонт, Мигород

За темою:

  • Автошляхи взимку оброблятимуть не сіллю, а спеціальною сумішшю
  • Пирятинські депутати розподілили мільйони на ремонті роботи
  • Зруйновану рашистами дорогу планують відремонтувати протягом тижня
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.