ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 06.02. 2025


У Миргороді померло немовля, яке мати залишила без допомоги

31 січня до правоохоронців надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію 34-річної жительки Миргородського району з післяродовими симптомами.


За даними Нацполіції та прокуратури Полтавщини, жінка самостійно народила дитину вранці вдома, але залишила її без необхідної допомоги. Внаслідок цього немовля не вижило.

Породіллі оголосили підозру у вчиненні умисного вбивства новонародженої дитини (ст. 117 КК України).

Наразі вирішується питання про запобіжний захід, тривають слідчі дії.

На Полтавщині діють «Вікна життя», де матері можуть анонімно залишити новонароджених. У Миргороді таке вікно розташоване у лікарні інтенсивного лікування. Подібні місця облаштовані також у перинатальних центрах Полтави й Кременчука та в обласній клінічній лікарні.

немовля, смерть, слідство, Миргород

За темою:

  • У лікарнях залишаються п'ятеро постраждалих після ракетного удару по Полтаві
  • Після ворожого обстрілу Полтави четверо дітей перебувають у лікарнях
  • У Полтаві неділю оголошено Днем жалоби
  • Топ-5 за тиждень :