ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 20.11


У Миргороді відкрили оновлене пологове відділення

Гроші на ремонт пологового відділення в центральній районній лікарні Миргорода, а це близько 1,5 мільйонів гривень, виділили за міською програмою "Здоров’я жителів міста Миргород".

Тепер тут сучасне обладнання і операційна, три пологових зали та дві - індивідуальних, сімейного типу.

У середньому за рік у відділенні народжується 500 дітей, каже головний лікар ЦРЛ Ярослав Будний. На жаль, третина працівників пологового відділення – пенсіонери. Тому розраховують тут на інтернів та нині стажують 16 молодих спеціалістів.

 Ярослав Будний додав, що лікарі готуються приймати більшу кількість пацієнтів. Для цього також виконано капітальний ремонт кардіологічного та хірургічного відділень, операційного блоку, травматологічного пункту, у подальшому планують відремонтувати інфекційне відділення та завершити ремонт дитячого відділення.

Реформування системи охорони здоров'я передбачає створення на базі Миргорода Північного госпітального центру. До нього увійдуть медичні заклади Миргородського, Шишацького, Великобагачанського, Лохвицького та Гадяцького районів.

Згідно з повідомленням Миргородської міськради, на виході також законопроект №6327, який також передбачає зміни у фінансуванні, в тому числі, і пологового відділення, і акушерських відділень, які будуть виконувати функцію міжрайонних. 

Ремонтні роботи пологового відділення виконало ТОВ " Еркерс".

 

 

 

 

 

пологове відділення, ремонт, Миргород

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.