ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 03.08


У Миргороді влаштували традиційний день пам'яті Гурамішвілі. ФОТО

На початку серпня в Миргороді традиційно, вже багато років поспіль, проходить урочистий день пам'яті видатного поета, нашого земляка Давида Гурамішвілі.

 

У вівторок, 2 серпня, миргородці прийшли в музей Давида Гурамішвілі, щоби поклонитися світлій пам’яті видатного поета Грузії і нашого славного земляка.  

Справжньою окрасою заходу стали музичні номери у майстерному виконанні Володимира Зіненка і Тетяни Ночної, та грузинський танець, який подарували присутнім Анна Дем’яненко та Стас Бобир. 

На заході підвели підсумки конкурсу читців "Читай Давида Гурамішвілі українською". Всі учасники отримали грамоти та подарунки. 

Потім відбулося покладання квітів до пам’ятника Давидові Гурамішвілі — біля музею його імені. Також учасники мистецької події відвідали могилу поета, де вшанували земляка і запалили свічки. 

Також 2 серпня у Миргородському літературно-меморіальному музеї Давида Гурамішвілі відкрилася виставка, присвячена 230-й річниці з дня смерті поета. Образ Гурамішвілі - видатного поета, мужнього воїна, мудрого наставника молоді неодноразово надихав на творчість митців. 

На виставці представлена колекція художніх творів із фондового зібрання музею, серед них - портрети Гурамішвілі та сюжетні картини, присвячені поетові, в різних техніках - олійний живопис, акварель, пастель, олівець, ліногравюра, естамп, літографія. Образ поета відтворений з допомогою карбування, кераміки, скульптури, різьблення та інкрустації на дереві, художнього розпису, вишивки і навіть рослинного пуху. Вдало доповнюють експозицію видання творів Гурамішвілі різних років, книги про грузинського поета та тематичні фотоальбоми.

Виставка експонуватиметься до 15 серпня. 

    

пам'ять, історія, культура, література, Давид Гурамішвілі

За темою:

  • У Полтаві відбудеться музичний фестиваль на честь Лисенка
  • Герою-стрільцю Костянтину Мандриці відкрили меморіальну дошку
  • Україна святкує ювілей геніального Василя Кричевського
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.