ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 21.05


У Миргороді заборонили торгівлю алкоголем в нічний час

Слідом за Хоролом, у Миргороді заборонили торгівлю алкоголем в нічний час. Відповідне рішення депутати прийняли на 37-й сесії міської ради.

Так, в Миргороді заборонили торгівлю алкоголем в нічний час, а саме: роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими та пивом (крім безалкогольного)

  • в нічний час з 22.00 год. до 8.00 год. у зимовий період (з листопада по квітень (включно)
  • з 23.00 год. до 8.00 год. у літній період (з травня по жовтень (включно)

у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах, крім закладів ресторанного господарства з цілодобовим режимом роботи.

Відповідне рішення ухвалили відповідно вимог законодавства, з метою формування здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, повідомляють у міській раді.

Цим рішенням міська рада обов’язала власників стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм, за винятком закладів ресторанного господарства з цілодобовим режимом роботи, забезпечити виконання даного рішення та наявність інформаційних табличок про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими та пивом (окрім безалкогольного) у визначений час.

Також доручили Миргородському відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Полтавській області забезпечити, в межах своїх повноважень, постійний контроль за дотриманням норм статті 15-3 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” та цього рішення.

Нагадаємо, з 18 травня у Хоролі заборонили торгівлю алкоголем в нічний час.

заборона, торгівля, алкоголь

За темою:

  • Шкідники і гризуни заважають "Домініку" виробляти цукерки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.