ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 20.09


У міській раді Полтави тривають обшуки

У приміщенні Полтавської міської ради представники Генпрокуратури проводять обшуки. Зокрема, силовики обшукали кабінети Олександра Мамая, його заступників та секретаря міськради Оксани Деркач.

Загалом, обшукують усі кабінети  представників виконкому та заступників міського голови на другому поверсі адмінбудівлі.

Так, кабінет заступника міського голови Віталія Нікіпєлова вже обшукали. При цьому правоохоронці відмовляють коментувати обшуки та представлятися.

Очевидці стверджують, що правоохоронців, зокрема, цікавить документація щодо ремонту доріг у Полтаві та інших бюджетних витрат.

Обшуки проводять за ухвалою сумновідомого Печерського райсуду міста Києва. В документі вказано, що правоохоронцям дозволено обшукати будівлю на вул. Соборності, 36 у Полтаві. В ухвалі на обшук зазначено, що посадові особи Полтавської міськради протягом 2016-2017 років витрачали кошти на "Будгарант-7" та "УМБ-23" (структури, що займаються ремонтом доріг). Розмір витрачених коштів та особи, причетні до цього, не вказані. Кримінальне провадження було відкрито ще в квітні 2017 року.

А в соцмережах полтавці вже активно обговорюють події, що сколихнули місто.

влада, гроші, документи, прокуратура, обшук, міська рада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.