ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 03.11


У міській ТВК Полтави досі перераховують бюлетені

У Полтавській міській ТВК розпочали перерахунок голосів з 8 виборчих дільниць. Загалом же їх у громаді було 152. Переглядають бюлетені через те, що члени дільничних виборчих комісій допустили помилки.

Помилки допустили зокрема, під час оформлення документів.

Після перерахунку почнуть приймати протоколи із районних у Полтаві комісій. За цим складатимуть рейтинг кандидатів на посаду Полтавського міського голови.

 

"Ми викликатимемо, будемо обдзвонювати голів ДВК та викликати на повторний підрахунок голосів. Треба збирати повністю ДВК комісію і члени нашої комісії, в присутності їх. Також ми обдзвонюємо політичні партії, які беруть участь у виборах області та району. Вони присилають своїх представників або кандидатів на огляд оцього всього", − повідомила голова міської ТВК Алла Назаренко.

Як повідомляє Суспільне Полтава до кінця понеділка, 2 листопада, у Київської районної у місті Полтава  ТВК будуть готові оголосити результати на засіданні і поїдуть із протоколами, з поліцією до міської ТВК.  

Понад 600 голосів із однієї з полтавських дільниць враховані не будуть — члени ДВК переплутали документи під час здачі.

Мішки з бюлетенямиСуспільне

Нагадаємо, члени районних у місті комісій повинні здати протоколи не пізніше 3 листопада, а міська ТВК має обробити їх до 6 листопада.

Місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня. Явка полтавців склала 37,7% виборців, це понад 412 тисяч людей.

вибори, ТВК, порушення, затримка, підсумки

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.