ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:54 25.12


У міськраді Полтави знову вибили двері до кабінету мера

Сьогодні у Полтаві відбулася друга сесія міської ради, на якій 45 депутатів так і не змогли обрати секретаря.

Під час засідання міська рада не змогла узгодити кандидатуру секретаря. Олександр Мамай запропонував обговорити кандидатуру Оксани Деркач, яка займала цю посаду у міськраді попереднього скликання. Іншими кандидатами на цю посаду були Андрій Матковський та Юліан Матвійчук, однак до обговорення цих кандидатур справа не дійшла. За кандидатуру Деркач відмовились голосувати чотири депутатські фракції. Міського голову звинуватили в тому, що він "ламає депутатів через коліно". У підсумку, кандидатуру секретаря узгодити сьогодні не вдалося.

Олександр Мамай вирішив оголосити перерву до 30 грудня. Депутати, незадоволені таким рішенням, вирішили блокувати міського голову, котрий зачинився у власному кабінеті.

Намагаючись "дістати" міського голову, частину дверей до кабінету очільника міста вибив Михайло Шевченко – людина з команди Андрія Матковського. Приїхала поліція, представник якої повідомив журналістам, що за фактом пошкодження комунального майна буде відкрито кримінальне провадження згідно з частиною 1 статті 194 ККУ, яка передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ж навіть позбавлення волі.

Що ще цікавого відбувалося у стінах міськради сьогодні?

По-перше, депутати проголосували за звернення щодо відставки Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка - 43 голоси "за", в тому числі й голос міського голови Полтави...

Засновник ГО "Останній бастіон" Геннадій Сікалов вигукував на адресу колишнього міського голови Андрія Матковського неприємні фрази: "Сепаратист! В Австрію!" після того, як той вступився за депутата зі свої фракції Сергія Чередніченка, в якого (за інформацією активіста Володимир Дащенка) є друга група інвалідності та діагноз "реактивний психоз"...

Депутат міськради Олександр Шамота висловив думку, що доцільно проводити сесії у міському Будинку культури щомісяця: "Це дисциплінує депутатів!".

До голосування щодо постійних комісій Полтавської міської ради сьомого скликання у депутатів просто "не дійшли руки"...

Артур ЗАПЕКА


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.