ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 18.01


У міськраді відповіли, чому спиляли дерева біля полтавської школи

На території полтавської спеціалізованої школи №40 комунальники спиляли три вишні, три берези, чотири клени, дві горобини та дві абрикоси, а також п’ять яблунь.

Kolo.news зверталося до Полтавської міської ради із запитом, чи прохало керівництво спецiальної загальноосвiтньої школи для дiтей зі зниженим зором №40 а адресою провулок Космічний, 7, управління освіти та управління ЖКГ Полтавської міської ради про дозвіл на спилювання дерев на території школи.

Також просили надати копію звернення і, відповідно, рішення комісії про надання чи відмову дозволу на спилювання дерев.

На території спецiальної загальноосвiтньої школи №40 випиляли до десяти лип, частину спиляли так, що від дерев лишилися лише стовбури.

На вигляд дерева не здаються аварійними чи трухлими. Деревина зі спиляних рослин виглядає здоровою. А от на спиляних гілках можна побачити омелу – шкідник, який знищує, руйнує рослину.

У відповіді за підписом заступника начальника управління освіти Полтавської міськради Олега Кривня йдеться про те, що дозвіл на спилювання дерев навчальному закладу надавали, відповідна комісія оглянула та визнала аварійними 19 дерев.

Спиляли на території школи №40 три вишні, три берези, чотири клени, дві горобини та дві абрикоси, а також п’ять яблунь.

Як зазначено у відповіді Сергія Сінельніка, тодішнього начальника управління ЖКГ Полтавської міськради, дерева утилізують.

Також зазначено, що вік спиляних дерев, які визнали аварійними – від 20 до 45 років, стан дерев, згідно обстеження, був незадовільним.

 

флора, обрізка дерев, омела

За темою:

  • У Полтаві знову зацвіли каштани
  • На Полтавщині вдруге за рік квітнуть каштани
  • Більше двох тисяч гектарів га на Полтавщині уразила амброзія
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.