ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 21.03


У МОЗ обіцяють маски та антисептики через кілька днів

Ситуація з наявністю засобів індивідуального захисту у медичних закладах і аптеках покращиться за три дні, впевнений заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

 Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", Ляшко нагадав, що 3 лютого 2020 року було затверджено національний план протидії інфекційним захворюванням, згідно з яким відповідальність за забезпечення медзакладів засобами індивідуального захисту було покладено на органи місцевого самоврядування, які є власниками цих закладів.

 

Був певний дефіцит, тому ми виділили додаткові кошти, здійснюється закупівля і будуть додаткові поставки. Я думаю, що через 3-4 дні ситуація із ЗІЗ у медичних і аптечних закладах значно покращиться

- сказав Ляшко.

 

Він повідомив, що МОЗ провело зустріч із найбільшими виробниками антисептиків, на якій обговорили питання, чому їх немає на ринку.

Ляшко запевнив, що виявлені за підсумками цієї зустрічі "бюрократичні бар'єри" буде усунуто вже найближчими днями.

За його словами, перше питання було в реєстрації дезінфекційних засобів, "виник один бюрократичний бар'єр", який найближчим часом вирішать – і до наступної середи це питання буде знято.

Ляшко також повідомив, що питання з наявністю сировини для виробництва антисептиків також буде вирішено найближчими днями.

 Спирт, який використовується для виробництва антисептиків у звичайному режимі, – це глобальна проблема, його можна дістати. Але Україна є одним із лідерів виробництва спирту етилового, який також використовується як антисептик, тому багато хто змінює свої рецептури. Ми паралельно вирішуємо, як зняти один бюрократичний бар'єр, який обкладає акцизом виробників дезінфекційних засобів

- сазав він.

коронавірус, захист, забезпечення

За темою:

  • У Полтаві зафіксували випадок захворювання на коронавірус
  • У Кременчуці встановили обладнання для ПЛР-лабораторії
  • У вівторок у Полтаві буде велика дезінфекція. АДРЕСИ
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.