ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 04.04


У музеї авіації та космонавтики відкрили традиційну виставку карикатур

Полтавський музей авіації та космонавтики спільно з Українською асоціацією карикатуристів "Карлюка" урочисто відкрили виставку Володимира Казаневського "War cartoon" та ретроспективну виставку "Карлюка в Космосі" до всесвітнього Дня гумору.

 

Презентовано 42 нові карикатури Володимира Казаневського. Його твори були відзначені на престижних міжнародних конкурсах в 44 країнах світу, зокрема Франції, Великої Британії, Німеччини, Італії, США, Канади та інших держав. Володимир Казаневський є володарем близько трьохсот нагород – із них п’ятдесят Гран-прі. Твори відомого карикатуриста зберігаються в музеях та приватних колекціях багатьох країн світу.

Також презентовано кращі роботи музейно-мистецького проекту "Карлюка в Космосі" з фондів музею авіації і космонавтики, повідомляють Новини Полтавщини.

На відкриття традиційної виствки завітали митці, художники, громадські активісти, історики, краєзнавці, наукові співробітники полтавських музеїв, представники шкільної та студентської молоді. Всі щиро тішилися спілкуванням із засновником та її багаторічним організатором, чудовим художником Михайлом Шлафером.

Виставка триватиме до 12 квітня.

Фото: Ігор Лотиш

культура, мистецтво, гумор, традиція, виставка

За темою:

  • Полтавців запрошують на виставку-мальовку
  • У Полтаві до Дня міста продемонстрували нову комунальну техніку
  • У Полтаві презентують виставку картин "Станція 45"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.