ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 17.06


У музеї Полтавської битви запрацював аудіогід шведською мовою

У музеї історії Полтавської битви запрацював аудіогід шведською мовою. Його презентували перша леді України Олена Зеленська та Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг.

 

Це один з найвідвідуваніших музеїв не лише Полтавської області, але й України. Тепер тут буде така зручна опція як аудіогід для шведських гостей. Сподіваємось, що туристів зі Швеції стане більше”, – зазначила Олена Зеленська. 

Про це повідомляють NP.pl.ua.

На початку червня у Музеї Ваза в Стокгольмі (Швеція) запустили україномовний аудіогід.

Цей музей має дуже велике значення не тільки для історії України, а й для всієї Європи. Полтавська битва стала великою поразкою для українського гетьмана Мазепі та його соратника Карла XII. Але як відомо історія ніколи не закінчується, вона завжди продовжується. Після Полтавської битви Карл XII, гетьман Мазепа та його найближчий соратник Пилип Орлик поїхали до Бендер. І саме в Бендерах було створено першу Конституцію України Пилипом Орликом. З попелу Полтави почалось будівництво нової держави України. Цього літа під час святкування 30-річчя Незалежності України Конституцію Пилипа Орлика привезуть до України “, – відзначив Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг.

 

Співробітники музею надали можливість прослухати уривок екскурсії шведською мовою.

музей, мови

За темою:

  • Обласна влада надала 80 мільйонів на реставрацію музею
  • На Полтавщині створюють унікальний музей скіфської доби
  • На Полтавщині відкрили етносело "Гончарія"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.