ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 30.01


У Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Полтавщини - новий керманич

29 січня під час засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку області відбувся фінальний етап конкурсу на посаду керівника цієї установи.

Віднині очолюватиме Наглядову раду 35-річний екс-очільник Полтавського відділення "Дельта-банку" Ігор Колодій.

Про це призначення у Facebook повідомив перший заступник голови облдержадміністрації, голова Наглядової ради Андрій Пісоцький.

На засідання Колодій підготував відеопрезентацію свого бачення розвитку Полтавщини загалом, механізмів залучення ресурсів та подальші дії Агенції.

Відомо, що Ігор Колодій у 2004 році закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі. До 2014 року працював начальником Полтавського відділення ПАТ "Дельта-банк". У 2015 році, за даними ЦВК, балотувався до Полтавської міської ради від політичної партії "Патріот".

Агенція регіонального розвитку Полтавської області утворена з метою розвитку, як області в цілому, так і окремих її територій, громад, стимулювання міжнародної співпраці та активізації транскордонного співробітництва у рамках реалізації спільних проектів, сприяння залученню інвестицій та позик у регіональну економіку, формування позитивного іміджу області.   

Наглядова рада Агенції регіонального розвитку, призначення

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.