ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 12.07


У НАЗК вирішили подати до суду на нардепа Бублика

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол про адміністративні правопорушення, які стосуються недотримання вимог Закону щодо врегулювання конфлікту інтересів нардепа Бублика.

 

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду протокол про адміністративні правопорушення, які стосуються недотримання вимог Закону України "Про запобігання корупції" щодо врегулювання конфлікту інтересів стосовно народного депутата Юрія Бублика.

За повідомленням прес-служби НАЗК, Юрій Бублик, користуючись наданими йому депутатськими повноваженнями, звернувся до Національного агентства з питань запобігання корупції із депутатським зверненням, у якому порушувалось питання, зокрема, проведення НАЗК, за фактами можливого втручання голови Полтавської ОДА у процес децентралізації та об’єднання територіальних громад Полтавського району. При цьому депутат мав приватний інтерес, зумовлений бажанням вплинути на створення об’єднаної територіальної громади, враховуючи, що сам депутат та його брат мали намір балотуватись на посаду голови об’єднаної територіальної громади, вважають у НАЗК. 

Нагадаємо, відповідно до положень статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Національне агентство також зазначає, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку. 

То дрібниці і дурість — і це я доведу у суді

 — так прокоментував ситуацію нам сам Юрій Бублик.

влада, суд, ОТГ, НАЗК, Юрій Бублик, політика

За темою:

  • Перейменування: Антон Макаренко залишається у минулому
  • На Полтавщині чули звуки вибухів під час тривоги
  • Полтавщина витратить 50 мільйонів на ремонт доріг 
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.