ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 23.06


У неділю в Полтаві посилять заходи безпеки

У Полтаві 24 червня під час святкування Дня молоді на стадіоні "Ворскла" правопорядок охоронятимуть 200 правоохоронців.

24 червня на стадіоні "Ворскла" о 20.00 розпочнеться святковий концерт з нагоди Дня молоді. На полтавців чекають виступи кавер-гурту "ДЕБОШ", української neo r'n'b групи "TamerlanAlena" та найкрасивішої жінки за версією журналу "Viva", популярної співчаки Олі Полякової. Також за номерами вхідних квитів відбудеться розіграш 20 велосипедів.

За повідомленням прес-служби Національної поліції, очікувана кількість глядачів заходу – понад 20 тисяч осіб. В зв'язку зі скупченням великої кількості людей, будуть посилені заходи безпеки: на стадіоні чергуватимуть правоохоронці, рятувальники та медична допомога. Також працівники поліції планують посилено стежити за дотриманням правопорядку та охороною публічної безпеки громадян під час святкових заходів у всьому місті.

Зважаючи на це, закликаємо мешканців та гостей Полтави бути толерантними та взаємоввічливими, не створювати конфліктні ситуації та не піддаватися на провокації, поводитися цивілізовано, поважати права інших людей, не порушувати громадський порядок та прислухатися до порад поліцейських. Контролюйте та не лишайте без нагляду своїх дітей! У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення, потерпіли від злочину, якщо у натовпі загубилась дитина -  негайно звертайтесь до поліцейських поруч, або за номером "102". Так само необхідно діяти, якщо ви виявили небезпечний або підозрілий предмет

– йдеться в зверненні Поліціі міста Полтави.

концерт, святкування, охорона, правопорядок, нацполіція

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.