ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 22.02


У Нових Санжарах змонтували пересувну станцію для високошвидкісного інтернету

У медичному центрі Національної гвардії "Нові Санжари" змонтували пересувну станцію для високошвидкісного доступу до Інтернету, повідомляє прес-служба Полтавської облдержадміністрації.

Тепер евакуйовані з Китаю українці та іноземці, які перебувають в обсервації, забезпечені швидкісним 4g-зв'язком. Мережа також дає змогу проводити прямі трансляції з нових каналів.

Для нас важливо, щоб люди не були обмежені в спілкуванні зі своїми рідними та друзями. Перебуваючи в обсервації, люди не повинні себе почувати відірваними від світу. Відтепер вони забезпечені надійним високошвидкісним 4G-з'єднанням. А ще кожен може переглянути фільми та різні передачі

– сказав голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька разом з евакуйованими з Китаю перебуває в медичному центрі в Нових Санжарах на Полтавщині.

Вона запевняє, що не виходила за межі медцентру, а лише переходила між корпусами, що згідно правил, запроваджених на тій території, не заборонено.

Раніше деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що Скалецька начебто покинула територію медичного центру "Нові Санжари", де перебувають на обсервації громадяни України та іноземці, яких евакуювали з Китаю через спалах коронавірусу.

 

Нові Санжари, інтернет

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.