ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 14.04


У педуніверситеті за два тури не змогли обрати ректора

У другому турі виборів ректора полтавського педуніверситету брали участь проректор Сергій Шевчук та очільниця природничого факультету Марина Гриньова. Участь у виборах взяли 425 студентів і працівників університету.

Кандидати не набрали необхідну для перемоги більшість голосів. Другий тур виборів ректора відбувся у виші 14 квітня.

Хто брав участь у виборах:

  • Сергій Шевчук у минулому очолював Департамент освіти Полтавської облдержадміністрації. Після цього очолив кафедру географії та краєзнавства  в ПНПУ. У 2016 році став проректором з наукової роботи, а потім захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора географічних наук. Шевчук вивчає географію, історію географії тощо. Має свідоцтва про реєстрацію авторського права на наукові твори, видає наукові публікації та фахові статті.
  • Марина Гриньова очолює природничий факультет університету. Як йдеться в «Google Академії», її праці присвячені гуманізації освіти, саморегуляції та різних педагогічним технологіям. Онлайн-енциклопедія «Вікіпедія» повідомляє, що Марина Гриньова виступає опонентом під час захисту дисертацій у різних містах України, а під її керівництвом молоді науковці захистили 18 кандидатських дисертацій.

З 2009 року Полтавський національний педагогічний університет очолює  мовознавець та публіцист Микола Степаненко. Він видає монографії, літературознавчі праці, створив наукову школу тощо.

освіта, вибори, педуніверситет, ректор

За темою:

  • Вибори ректора Полтавського педуніверситету відбудуться у вересні
  • У педуніверситеті Полтави оголосили новий конкурс на посаду ректора
  • Обрали полтавську політраду "Слуг народу"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.