ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 15.04


У перинатальному центрі відкрили кабінет ведення вагітності

У Перинатальному центрі відкрився кабінет ведення вагітності в амбулаторних умовах. Це стало можливо завдяки наданню відповідного пакету НСЗУ. Відтак, жінки отримуватимуть цю послугу безкоштовно.

Стати на облік у Перинатальний центр може кожна жителька області, незалежно від того, де вона зареєстрована чи фактично живе, повідомляє портал 0532. Загалом у Полтавському перинатальному центрі протягом минулого року провели 1700 пологів, народилося 1810 дітей.

Заклад має гарне реноме серед полтавок, а тому давно назріла потреба розширити спектр послуг, коментує головний лікар ПОКЛ імені Скліфософського Григорій Оксак:

"Батьки заздалегідь намагаються обрати місце, де з’являться на світ їх малюки, і багатьом з них було б дуже зручно, щоб за тією ж адресою велось спостереження протягом всієї вагітності. Досить часто майбутні батьки запитували в перинатальному центрі, чи немає в нас жіночої консультації. Тепер є. Ми створили максимально комфортні умови для отримання комплексу медичних послуг при вагітності та пологах у фахівців перинатального центру".

Якщо раніше вагітні у перинатальний центр потрапляли тільки для консультацій, то зараз тут можна стати на облік і спостерігатися всі дев’ять місяців. Про все докладно розповіла заступниця головного лікаря ПОКЛ з акушерства та гінекології Вікторія Ващенко.

«Чому виникло це питання – бо багато жінок висловлювали таке бажання – спостерігатися саме у перинатальному центрі. А по-друге, до нас направляють багато жінок з патологіями – з цукровим діабетом, артеріальними гіпертензіями, викиднями у анамнезі. Крім того, є тенденція до збільшення віку вагітних, що теж іноді спричиняє певні патології. У першу чергу, будемо брати вагітних з хронічними хворобами. Жінки приходять до нас на прийом регулярно, дехто навіть раз на два три тижні, і виходить, що фактично вони дублюють спостереження за місцем проживання, що є зовсім недоцільно. Тепер їм буде дуже зручно. Поки що ми тільки починаємо, побачимо, скільки жінок виявить бажання стати на облік у перинатальному центрі. На сьогодні у нас поки що один прийомний день – у разі потреби будемо збільшувати кількість днів» - запевнила Вікторія Ващенко.

медицина, перинатальний, вагітні

За темою:

  • Минулої доби в області виявили 24 нових випадки COVID-19
  • Полтавські хірурги започаткували операції на легенях за новим методом
  • Другу добу від коронавірусної інфекції на Полтавщині не помирають люди
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.