ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 13.09


У перший день жовтня стартує осінній призов

Осінній призов до українського війська триватиме з 1 жовтня. На обласний збірний пункт можна буде потрапити тільки після тестування на коронавірусну інфекцію.

Осінній призов до війська триватиме з 1 жовтня до 31 грудня. Про це повідомив Департамент з питань оборони, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА.

Ще під час минулого призову визначили лікарні, де строковики проходитимуть ІФА-тестування. Прессекретар Полтавського обласного військового комісаріату Роман Істомін повідомив, що на обласний збірний пункт можна потрапити тільки після тестування.

Тести імуноферментного аналізу (ІФА-тести) на COVID-19

Імуноферментний аналіз (ІФА) — це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс "антиген — антитіло", який виробляється коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом. ІФА-тести дозволять розвантажити систему діагностування COVID-19 та підвищити її ефективність, однак для встановлення діагнозу залишається виключно результат ПЛР (лабораторна діагностика).

Для ІФА-тестування необхідні лабораторні умови та спеціальне обладнання. При цьому аналізують сироватку крові, а не саму кров, як у випадку з експрес-тестами, і не матеріали мазків, як у випадку ПЛР. ІФА-тест виявляє імунну реакцію на вірус — рівень антитіл.

ПЛР-дослідження виявляє вірус, тобто його генетичний матеріал. Таким чином, позитивний результат ІФА-тесту буде додатковою підставою для ПЛР-дослідження.

призов, армія, коронавірус, тестування

За темою:

  • До Дня збройних сил полтавців запрошують на літературний конкурс
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.