ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 14.01


У Пирятині виявили наркоділка

15 жовтня чоловік знайшов на узбіччі дороги рослини коноплі — зірвав їхнє листя, висушив, подрібнив та насипав до білого паперового згортку, який поклав до своєї кишені.

А 18 листопада на пероні залізничного вокзалу в Пирятині поліція вилучила у чоловіка цей наркотик.

У січні Пирятинський районний суд виніс вирок Ігорю Єні, у якого поліція на залізничному вокзалі вилучила канабіс. Суд призначив чоловіку 17000 грн штрафу. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що обвинувачений Ігор Єна — уродженець Пирятину, має середню спеціальну освіту, ніде не працює, не перебуває на військовому обліку. Чоловік раніше вже двічі притягався до кримінальної відповідальності.

Так, 15 жовтня 2022-го року на околиці села Заріччя Пирятинської громади, вздовж вул. Кірова обвинувачений знайшов на узбіччі дороги в чагарниках рослини коноплі. Чоловік обламав верхівки стебел дикоростучих рослин коноплі, зірване приніс додому та залишив сохнути під дахом прибудови за місцем свого мешкання.

А 18 листопада, близько 11-ї години, Ігор Єна перетер руками висохле конопляне листя, засипав його до білого паперового згортку. Згорток він зав’язав червоною резинкою та поклав до нижньої правої кишені своїх штанів.

Того ж дня на пероні залізничного вокзалу в Пирятині поліція вилучила у Ігоря Єни наркотик. В суді чоловік свою провину визнав повністю та підтвердив всі вище зазначені обставини.

Тому суддя Наталія Нагорна визнала винним чоловіка у незаконному зберіганні наркотиків без мети збуту та призначила йому 17000 грн штрафу. Також Ігор Єна має сплатити експертні витрати — 1130 грн.

Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений в Полтавському апеляційному суді протягом 30 днів з дня його проголошення, пише «Полтавщина».

наркотики, Пирятин

За темою:

  • Поліція закликала кременчужан повідомляти про наркотичні злочини
  • Правоохоронці вручили підозру кримінальному авторитету
  • У центрі Кременчука затримали 20-річного наркозакладника
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.