ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 18.08


У Пирятині запрацював цех із переробки овочево-ягідної продукції

У Пирятинській громаді розпочав свою роботу міні-цех з переробки овочево-ягідної продукції.

Це проєкт Світлани Петровської, розроблений за підтримки місцевої влади та “Агенції розвитку Пирятинської громади”, який став одним із восьми переможців загальнодержавного конкурсу “Сади Для Перемоги” в Україні.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

У рамках гранту підприємиця отримала близько 250 тисяч гривень, на які було придбано сублімаційну сушарку, дегідратор для м’яса, фруктів, пастили та сухих пайків. Родина Петровських витратила 50 тисяч гривень на облаштування приміщення під міні-цех та придбання обладнання. Нещодавно було розпочато процес виготовлення перших партій фруктово-ягідної пастили. Пирятинці вже мають змогу скуштувати продукцію під торговою маркою “Легумінка” в місцевих кав’ярнях.

Підприємиця має амбітні плани розширювати виробництво з залученням найманої праці та збільшувати асортимент продукції, розпочавши виготовлення фріпсів, чурчхели, м’ясних джерок, сухих овочевих супів.

“Ми виготовляємо продукцію виключно з наших місцевих фруктів та ягід, які придбаємо у місцевих виробників та підприємців. Для нас важливо, аби продукція, яку ми пропонуємо споживачам, була смачною і корисною, тому орієнтуємся виключно на якісну сировинну базу”, – розповіла Світлана Петровська.

На сімейному виробництві побував міський голова Андрій Сімонов.

“Добре, що у нашій громаді реалізуються такі ініціативи. Цінним є той факт, що цех працює на сировині місцевих виробників, налагоджуються ланцюжки співпраці між тими, хто вирощує продукцію, і тими, хто її переробляє. В результаті споживачі матимуть якісний продукт. Окрім цього, у громаді з’являються нові робочі місця, а отже – зростає її економічний потенціал!”, – наголосив Андрій Сімонов.У Пирятині запрацював міні-цех з переробки овочево-ягідної продукції


У Пирятині запрацював міні-цех з переробки овочево-ягідної продукції
 

переробка, Пирятин

За темою:

  • Нелегальну торгівлю у центрі Полтави перетворили на "ярмарки"
  • Полтавським споживачам повернули 1,2 млн гривень
  • На Полтавщині у шести магазинах зафіксували необґрунтоване зростання цін
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.