ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:35 27.10


У політичної партії в Полтаві конфіскують понад 100 тисяч гривень через іноземця

Керівник полтавської парторганізації "Аграрна партія України" Віктор Скочко визнаний винним у скоєнні адміністративного правопорушення. З рахунків партії конфіскують понад 100 тисяч гривень.

Причина —  виявлений внесок іноземця на рахунок партії.

Як повідомляє Національне агентство з попередження корупції з посиланням на постанову Київського районного суду Полтави,  адміністративне правопорушення, передбачене ст. 212-15 Кодексу України про адмінправопорушення.

Рішення прийнято за результатами розгляду адміністративного протоколу, складені НАКУ.

Так, при аналізі звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Департамент з попередження політичної корупції встановив факт того, що, будучи керівником організації "Аграрна партія України" Скочко отримав в березні 2017 року на рахунок партії два внески на загальну суму 100 тисячі 800 грн від ТОВ "Агрофірма" Їм. Довженка.

Станом на дату здійснення внесків одним з кінцевих бенефіціарів власників (контролерів) відповідного товариства, а також власником істотної участі, є іноземець. У даному випадку - громадянин Великобританії.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 15 закону "Про політичні партії в Україні" не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій, в тому числі юридичними особами, кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) яких є іноземці або особи без громадянства.

Цей же закон (ч. 7 ст. 15) зобов'язує відмовитися від такого внеску протягом трьох днів з дня, коли уповноваженій особі політичної партії стало про це відомо.

Суд постановив керівника Полтавської обласної партійної організації" Аграрна партія України "Віктора Скочко визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2210 грн з конфіскацією суми внеску в розмірі 100 800 гривень.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.