ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 13.05


Приватні перевізники відмовилися виходити на маршрути

Через зростання цін на пальне приватні перевізники відмовилися виходити на маршрути. Тому тролейбуси переповнені пасажирами, але частина машин стоять у депо

13 травня на маршрути Полтави не виїхав приватний транспорт. Через те, що автобусів в місті взагалі немає, то розвозити пасажирів можуть лише тролейбуси. Сьогодні вони були переповнені й інколи навіть ламалися під натиском людей. Так, сьогодні на зупинці «Млинзавод» у тролейбуса «Богдан» зламався пневмоелемент, через що машину довелося буксирувати.

Детальніше про ситуацію розповів директор КП «Полтаваелектроавтотранс» Євгеній Зайцев:

— На тролейбусі вибухнув пневмоелемент. Ми його відремонтували, зараз тролейбус на лінії. З таким перевантаженням ми будемо мати збільшення технічних проблем. Чи були сьогодні інші поломки — наразі не можу сказати. Через день-два можуть зламатися двері, шини й таке інше. Було у нас таке, що навіть скло видавлювали.

Полтавці помітили, що в депо стоять близько 20 справних тролейбусів. Вони б могли розвантажити пасажирський трафік, але їх не випустили на маршрути тому що у підприємства не вистачає водіїв.

— Зараз ми випускаємо 48 тролейбусів. Є обмеження по водіях тролейбусів. Є у нас мобілізаційні заходи, які стосуються війни. Скільки робочих тролейбусів стоїть у депо, я так не можу сказати. Ми можемо і 56 тролейбусів випустити, і більше. Технічно це не проблема, але немає особового складу.

Наприкінці 2021 року «Полтаваелектроавтотранс» підписав угоду з обласним центром зайнятості щодо навчання водіїв тролейбусів на базі комунального підприємства. Курси планували запустити цього року, але через війну ці плани вчасно не вдалося реалізувати.

— Ми зараз займаємося цією проблемою — курси водіїв. Ті водії-наставники, які будуть навчати, проходять тестування у відповідних державних органах. Ця програма не зупинилася, намагаємося її реалізувати. Були проблеми, бо військовий стан, місяць-півтора ми нічого не робили. Зараз працюємо по програмі, будемо випускати водіїв. Сподіваюся, що до кінця року якусь групу, можливо, наберемо.

транспорт, перевізники

За темою:

  • На Полтавщині внаслідок ДТП загорівся автомобіль
  • На Полтавщині у ДТП загинув 64-річний велосипедист
  • Під час війни облрада купує службовий електрокар майже за два мільйони
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.