ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 20.03


У "Полтаватеплоенерго" повідомили про скруту на підприємстві

"Полтаватеплоенерго" — одне із найбільших підприємств Полтави - опинилося у вкрай скрутному кадровому та фінансовому становищі, про що повідомило на своєму офіційному сайті.

Торік (уперше за всю новітню історію "Полтаватеплоенерго") довелося починати опалювальний сезон із суттєвим дефіцитом кадрів. Зараз на підприємстві 20 відсотків посад є вакантними. Кваліфіковані працівники залишають підприємство через низький рівень зарплати.

Головна причина такої ситуації — "принципова" позиція НКРЕКП, яка регулює і встановлює тарифи для великих теплопостачальних підприємств комунальної галузі України, повідомили на підприємстві.

Зокрема, коригуючи енергетичні складові тарифу на теплову енергію, національний регулятор вибірково ставиться до інших витрат, навіть законодавчо передбачених. Насамперед ідеться про гарантії з оплати праці. Навіть коли підприємство саме ініціює перегляд цієї складової тарифу, його пропозиції не знаходять відгуку.

Процедура затвердження тарифів НКРЕКП надзвичайно затяжна і вкрай забюрократизована. Через це "Полтаватеплоенерго" змушене вже тривалий час працювати з тарифами, які "не встигають" за зміною своїх складових. Це призводить до постійних і серйозних збитків.

Через це органи місцевого самоврядування і самі теплопостачальні підприємства порушують питання щодо передачі повноважень із ліцензування їхньої господарської діяльності від НКРЕКП до місцевих органів влади. Можливо, це дозволить "Полтаватеплоенерго" вийти з нинішнього безперспективного становища.

Полтаватеплоенерго, криза, гроші, бізнес

За темою:

  • Полтаватеплоенерго провело стрес-тест на випадок блекауту
  • Міська рада Полтави сплатить борг "Полтаватеплоенерго"
  • «Полтаватеплоенерго» погрожує судами та арештом житла за борги
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.