ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 20.07


У Полтаві 53 дитини чекають на власне житло від держави

У Полтавській міській ради відбулося засідання комісії щодо формування потреби в субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

У Полтаві затвердили список дітей-сиріт на отримання житла .

Дати їм упевнений старт у житті їм може лише держава. Невід’ємною частиною такої підтримки є придбання житла. Минулого року уже троє дітей з Полтави отримали власне житло. Наразі це питання залишається у пріоритеті державної політики та місцевої влади.

На сьогодні у Полтаві 53 дитини чекають на власне житло від держави.

Під час засідання робоча група затвердила список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, віком від 16 до 23 років у тому числі дітей, які досягли 23-річного віку протягом поточного бюджетного року, та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітету Полтавської міської ради станом на липень, які мають відповідний статус і потребують поліпшення житлових умов, для виплати грошової компенсації із визначенням окремо щодо кожної дитини обсягу такої компенсації для забезпечення їх житлом за рахунок субвенції з державного бюджету.

Також члени робочої групи склали усі необхідні протоколи, які подадуть на засідання міськвиконкому. А далі, після затвердження – подадуть до Полтавської обласної державної адміністрації.

Загалом на придбання житла для дітей-сиріт з держаної субвенції потрібно трохи більше 29 млн грн.

житло, діти-сироти

За темою:

  • У Кременчуці зростуть тарифи на утримання будинків
  • В Полтаві в нову багатоповерхівку заселять ошуканих вкладників довгобуду
  • У Полтаві збудують два каркасних будинки для ВПО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.