ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 27.12


У Полтаві арештували меморіальну дошку

Слідчі поліції через Октябрський райсуд Полтави наклали арешт на розбиту у листопаді вандалами інтерактивну дошку на Алеї воїнів АТО, адже та визнана речовим доказом.

 

Про це інформує видання ЗМІСТ із посиланням на відповідну Ухвалу, опубліковану в єдиному державному реєстрі судових рішень. Інтерактивну дошку арештували, аби зробити необхідні експертизи з речовим доказом. Слідчий суддя Октябрського райсуду Володимир Бугрій дозволив арештувати дошку.

З тексту Ухвали стало відомо, що розбиту дошку побачила двірниця КП "Декоративні культури", і далі на місце прибули слідчі. Дошка наразі зберігається в гаражі КП "Міськсвітло".

Нагадаємо, дошку побили невідомі вандали в ніч на 30 листопада. В ту ж ніч пошкодили меморіальну дошку загиблому атовцю Сергію Лимарю та спалили автомобіль військових волонтерів. Самі волонтери пов'язали це з діяльністю проросійських сил в обласному центрі.

Правоохоронці через суд отримали доступ до переліку телефонних дзвінків, що були здійснені в ніч вандалізму поблизу алеї.

вандалізм, суд, поліція, пам'ять, АТО, сепаратизм

За темою:

  • Невідомі вандали зламали вуличні розпилювачі води в Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.