ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 12.07


У Полтаві батьки консультуватимуть владу щодо дитячих майданчиків

Публічна консультація щодо стану дитячих майданчиків відбудеться 23 липня о 15:00 за адресою: вулиця Котляревського, 6 у Полтаві. Представники громадськості спільно з місцевою владою, освітянською спільнотою, батьками, активістами та журналістами обговорять проблему незадовільного стану дитячих майданчиків міста та можливі варіанти вирішення цієї проблеми.

 — Щоквартально у місті травмується саме на дитячих майданчика по півсотні дітей, — говорить Ганна Ганжа, одна з організаторок заходу. — Тож сподіваюсь консультація має наблизити до рішення гострих питань на цю тему.

Організатори заходу, а це — перш за все батьки малих дітей — мають намір обговорити з представниками влади, хто ж має відповідати за безпеку та стан дитячих майданчиків в місті, та як вирішити проблему незаконно встановлених дитмайданчиків.

 ГО Центр UA, завдяки якій і став можливий захід, спільно з батьками полтавських малюків, запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою,  Проведення публічних консультацій із залученням представників різних зацікавлених сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою

 — сказала Ганна Ганжа.

На консультацію запрошені депутати міськради, представники профільних комісій

Публічна консультація відбувається в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

 

діти, безпека, майданчик, влада, консультація

За темою:

  • У полтавських школах безоплатно харчуватимуть дітей осіб з інвалідністю внаслідок війни
  • На Полтавщині утричі зросла злочинність серед неповнолітніх
  • У Кременчуці діти грали на гроші: до суду викликали їхніх батьків
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.