ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 25.05


У Полтаві будуть захищати права людини

У центрі Полтави відкрили регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

 

У приміщенні Дія Центру запрацювало регіональне представництво Уповноваженого ВР України з прав людини. Представником Уповноваженого ВРУ з прав людини на Полтавщині обрали Владислава Носенка. Омбудсмен Дмитро Лубінець розповів про пріоритетні напрямки роботи:

"Нині працюємо над створенням регіональної мережі представництв Офісу Омбудсмена. В кожній області призначили людину, яка відповідатиме за стан дотримання прав мешканців на цій території. Її основне завдання – зустрічатися, спілкуватися з громадянами і допомагати їм".

Представництво реагуватиме на порушення прав українців і працюватиме за дев'ятьма основними напрямами. Зокрема, це захист прав військових, звільнення полонених, повернення дітей на територію України, доступ до публічної інформації, захист персональних даних, справедливе правосуддя, міжнародне співробітництво та євроінтеграція.

Регіональне представництво працює в будні з 9:00 до 18:00 на вулиці Соборності, 45а. Також звернутися до центру можна за номером телефону: 095 354 4850.

права, суспільство, допомога, захист

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.