ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 21.06


У Полтаві через суд скасували право власності на приміщення кафе

Полтавський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу обласної прокуратури та скасував ухвалу Октябрського районного суду Полтави, якою незаконно визнано право власності на нерухоме майно – приміщення кафе у Полтаві.

 

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

"У суді прокуратурою доведено, що вказаний заклад побудований без проєктної документації та не прийнятий в експлуатацію. Незаконно забудована земельна ділянка належить територіальній громаді та не відводилась для такого будівництва. Враховуючи, що на підставі ухвали Октябрського районного суду  Полтави в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно проведено державну реєстрацію права власності на приміщення, обласною прокуратурою вживалися заходи щодо скасування відповідного запису у реєстрі", – йдеться у повідомленні.

Наразі за заявою Полтавської обласної прокуратури державну реєстрацію права власності на нерухоме майно державним реєстратором скасовано. 

Прокуратура звернулася до Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста з листом про необхідність вжиття заходів щодо демонтажу самочинно збудованого обєкта. 

Як зазначили у прокуратурі, власник закладу – один із депутатів Полтавської міської ради, який є фігурантом кримінального провадження, що наразі розглядається судом. 

суд, прокуратура, власність, кафе

За темою:

  • 15 років позбавлення волі: у Полтаві засудили держзрадника
  • Вбивство Бабаєва: обвинуваченим продовжили строк тримання під вартою
  • Приміщення навчального закладу через суд повернули господарям
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.