10:45 21.06 961
Полтавський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу обласної прокуратури та скасував ухвалу Октябрського районного суду Полтави, якою незаконно визнано право власності на нерухоме майно – приміщення кафе у Полтаві.
Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.
"У суді прокуратурою доведено, що вказаний заклад побудований без проєктної документації та не прийнятий в експлуатацію. Незаконно забудована земельна ділянка належить територіальній громаді та не відводилась для такого будівництва. Враховуючи, що на підставі ухвали Октябрського районного суду Полтави в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно проведено державну реєстрацію права власності на приміщення, обласною прокуратурою вживалися заходи щодо скасування відповідного запису у реєстрі", – йдеться у повідомленні.
Наразі за заявою Полтавської обласної прокуратури державну реєстрацію права власності на нерухоме майно державним реєстратором скасовано.
Прокуратура звернулася до Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста з листом про необхідність вжиття заходів щодо демонтажу самочинно збудованого обєкта.
Як зазначили у прокуратурі, власник закладу – один із депутатів Полтавської міської ради, який є фігурантом кримінального провадження, що наразі розглядається судом.
Минулого тижня у Полтаві народилося 45 малюків
11:00 07.06
На Полтавщині створюють нові ботанічні зони
13:00 07.06