ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 22.02


У Полтаві через відсутність кворуму зірвалася сесія міськради

Сьогодні, 22 лютого, мала відбутися 23 сесія Полтавської міськради. Проте міський голова Олександр Мамай не зміг відкрити засідання через відсутність кворуму.

Фракції партій «Слуга народу» та «Рідне місто» у повному складі проігнорували засідання сесії. Це не дозволило зібрати необхідний кворум у 22 голоси

Як стало відомо «Полтавщині», зрив сесії відбувся через те, що фракції партій «Слуга народу» та «Рідне місто» більше не вважають Олександра Мамая міським головою, адже він є обвинуваченим у справі «домашніх робітниць», яка вже передана до суду.

А сам мер набуває статус обвинуваченого у корупції. Втім, щодо «СН», то таке рішення було прийнято на рівні центрального керівництва партії, щоб унеможливити будь-які одиничні та самостійні рішення окремих депутатів фракції.

До речі, два депутати із цієї фракції — подружжя Ямщикових — перебувають наразі на фронті, а депутатка Світлана Нестуля, за нашою інформацією, за межами України.

Окрім цього, на сесію не прибула фракція «Свободи» (Юліан Матвійчук та Ігор Скляр воюють у лавах ЗСУ) та депутатка від «Європейської Солідарності» Юлія Костенко (яка також перебуває на передовій у Донецькій області).

Не прийшли на сесію і новообрана депутатка від «Партії простих людей» Олена Денисенко та обраний від «ОПЗЖ» Євген Момонт. Щодо першої, то, за нашою інформацією, це пояснюється впливом на неї депутата облради Сергія Бєлашова від «Батьківщини».

Тому на момент відкриття сесії у залі були 10 депутатів від партії «За Майбутнє» (+1 голос Олександра Мамая), 2 — «ППЛ», 3 — обрані від «ОПЗЖ», 5 — «Європейської Солідарності». Для кворуму не вистачило рівно одного депутата.

Є інформація про те, що окремих депутатів, які були «під питанням» особисто обдзвонював нардеп Юрій Шаповалов, із закликом прийти на засідання. Про результати цих спілкувань ми не знаємо, але «результат на табло».

Схоже на те, що опозиція до Олександра Мамая увійшла в стадію очікування, коли міський голова буде відсторонений від виконання своїх обов’язків.

Паралельно із цим йде зворотний відлік до запровадження у Полтаві військової адміністрації. Однак про це більш конкретно можна буде говорити тільки після прийняття органами центральної влади відповідних рішень.

сесія міськради, кворум

За темою:

  • У Полтаві вирішили провести позачергову сесію міськради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.