ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:51 07.09


У Полтаві розгорівся черговий скандал із приміщенням перукарні. ВІДЕО

У полтавській перукарні на Половках, по вул. Великотирнівській, 39-А, 7 вересня знову виникли сутички. Власник, якому вдалося переоформити на себе перукарню, спробував разом із молодиками зайти усередину.

фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова фоторепортаж Олега Журавльова

Але його і чотирьох молодиків не пустили до приміщення працівниці. А коли чоловіки намагалися висверлити дірку у замку, він зламався.

У ході конфлікту сталася потасовка, після стусанин одній перукарці стало зле, їй викликали швидку допомогу. Також на місці пригоди працювали поліцейські Київського району міста, які зафіксували факт спроби проникнення до приміщення. 

За цією адресою вже відкрито два провадження — ще з першого разу, як там відбувалося активне протистояння. Сьогодні там знову виник конфлікт між  працівниками закладу та особою, яка представлялася як новий власник приміщення. Цей чоловік  разом з кількома невідомими намагався поміняти замком на дверях, але колектив перешкоджав йому в цьому. На місце прибували співробітники поліції. Опергрупа виїжджала на місце двічі. Конфлікт було врегульовано. Матеріали, зібрані сьогодні, будуть долучені до кримінальних проваджень, які були відкриті раніше,

 — прокоментувала нам події щодо перукарні прес-секретар поліції Юлія Лещенко.

Юлія зазначила, що заяви у цій справі написали обидві сторони конфлікту — тривають провадження стосовно вчинення протиправних дій із обох сторін. Зокрема, за статтею "cамоуправство", а також стосовно підробки документів.

Розслідування ведуть слідчі Київського райвідділу поліції. 

Нагадаємо, що екс-директор перукарні Світлана Горшкова склала угоду про створення командитного товариства, коли кожен із 25 співвласників отримав 4% власності приміщення. Проте, потім виявилося, що директорка має 72% власності, а решта — лише 28%. Почалися чисельні конфлікти навколо цього приміщення. Коли померла директорка, першочерговими спадкоємцями мали стати члени колективу. Але брат покійної, Олександр Сулеін, заявив, що сам є правонаступником померлої і хоче стати членом товариства. Потім до перукарні прийшов юрист Олег Іванов, і заявив, що він — власник, бо Сулеін продав йому корпоративні права на 72% вкладів. Реєстратор вніс відповідні зміни у державний реєстр, хоча загальних зборів вкладників не було.

Почалася війна між працівницями і новоявленим власником, з відключенням світла та інших послуг.

Два останні місяці перукарня не працює, а працівниці чергують і не пускають у середину Іванова. Вони кажуть, що це не перша подібна спроба рейдерського захоплення приміщення перукарні паном Івановим. До цього була перукарня в районі площі Зигіна.

Права працівниць перукарні нині представляє юрист Вячеслав Кущинський, який намагається довести в суді, що Іванов не має ніяких прав на це приміщення.

власність, скандал, перукарня, захоплення, Половки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.